Ubezpieczenie DEFEND Gap pomaga w ekstremalnych przypadkach

gap2

Każdego dnia słyszysz o wielu wypadkach. Kolizje, dzikie zwierzęta na drodze, zalania, pożar – to wszystko dzieje się wokół nas. Mimo tego, dopóki nie spotka nas takie niespodziewane zdarzenie, wydaje nam się, że nas to nie dotyczy. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak dużym kłopotem jest likwidacja szkody całkowitej w podstawowym zakładzie ubezpieczeń. Formalności i niezadowalająca wypłata odszkodowania, to scenariusz, z którym zetknęło się wielu Polaków. Dlatego sprawdź, jak możesz uniknąć start finansowych, w momencie, gdy Twój pojazd np. ulegnie szkodzie całkowitej.

gap 2

Zmiana klimatu = zmiana myślenia

Myślisz pewnie co łączy klimat z samochodem? Otóż pojazdy czasami ulegają szkodom całkowitym na skutek działania ekstremalnych zjawisk pogodowych takich jak grad, huragany, ulewy powodujące zalania, gwałtowne burze z piorunami oraz ekstremalne upały. To wszystko może powodować, że Twój samochód ulegnie zniszczeniu, a jego naprawa będzie ekonomicznie  nieuzasadniona. Jak zabezpieczyć się na tę ewentualność?

OC / AC + DEFEND Gap = 100% samochodu

Przeczytaj też: Jak nie stracić na kradzieży auta dzięki ubezpieczeniu DEFEND Gap?

Zapis w OWU, to nie wszystko

Jeśli wydaje Ci się, że do pełnej ochrony, brakuje Ci tylko polisy AC, które chroni także w razie nieprzewidzianych skutków wynikających ze zdarzeń atmosferycznych, to niestety jesteś w błędzie. Polisa AC oczywiście jest pomocna, jednak jeśli Twoje auto ulegnie szkodzie całkowitej przez pożar czy zalanie, to otrzymasz zaledwie część jego pierwotnej wartości! Ubezpieczenie GAP uchroni Cię od tego i sprawi, że nie stracisz pieniędzy.

Co to jest ubezpieczenie GAP? Wypłata z GAP, to nic innego jak dodatkowe świadczenie do odszkodowania z polisy AC lub OC sprawcy. Dzięki ubezpieczeniu GAP zakup nowego auta lub spłata pozostałych rat zaciągniętego finansowania nie będzie stanowiła problemu, a nadwyżka wystarczy na uruchomienie kolejnego kredytu/leasingu.

Korzyści wynikające z zakupu ubezpieczenia GAP

Ubezpieczenie DEFEND GAP obowiązuje na terenie całej Europy z wyłączeniem Rosji i pozwala Ci po prostu cieszyć się pojazdem bez codziennego zamartwiania się o jego wartość. Dzięki tej
ochronie zapewnisz sobie szybką likwidację szkody i pewność, że Twoje auto nie zostanie niesprawiedliwie wycenione.

Sprawdź sam klikając w baner poniżej.
KUPUJĄC Z NAMI NALICZY SIĘ AUTOMATYCZNIE RABAT 10%!

gap 2

Szybki kontakt
  • linkedin
  • facebook
Zamknij menu
Umów konsultację
telefon 513 009 506 telefon 575 590 323