Jak nie stracić na kradzieży auta dzięki ubezpieczeniu DEFEND Gap?

gap1

Zastanawiałeś się kiedyś co zrobisz, gdy ukradną Twój samochód? Jak dotrzesz kolejnego dnia do pracy lub w jaki sposób podwieziesz dzieci do przedszkola? Bez względu na to, jakie zabezpieczenia posiada Twoje auto, złodzieje mają swoje sposoby na to by je obejść. Dlatego warto dodatkowo zabezpieczyć się przed tak nieprzyjemnym wydarzeniem już teraz i zadbać o kompleksową ochronę pojazdu.

gap 2

Czy polisa AC wystarczy?

Mogłoby się wydawać, że pełna ochrona pojazdu to połączenie ubezpieczenia OC i AC. Jednak nic bardziej mylnego – tego typu ochrona jest oczywiście potrzebna, jednak nie zagwarantuje zwrotu pełnej wartości pojazdu, kwoty za jaką go kupiłeś i na koniec dnia będziesz stratny. Czy zastanawiałeś się, ile Twój samochód stracił na wartości od dnia zakupu? Nowy samochód w ciągu pierwszych trzech lat eksploatacji traci nawet 50% swojej pierwotnej wartości. Oznacza to, że jeśli ktoś ukradnie Twój 3-letni pojazd, który nabyłeś za 100 000 złotych, to otrzymasz tylko połowę tej wartości jako odszkodowanie! Jak uchronić się przed tego typu stratą? Wystarczy kupić ubezpieczenie DEFEND Gap!

OC / AC + DEFEND Gap = 100% samochodu

Przeczytaj też: Ubezpieczenie DEFEND Gap pomaga w ekstremalnych przypadkach

Czym jest ubezpieczenie DEFEND Gap?

Wiele osób pyta „co to jest GAP?”. Odpowiedź jest prosta – ubezpieczenie DEFEND GAP, to doskonałe uzupełnienie Twojej polisy AC lub OC. Dzięki temu rozwiązaniu, w przypadku wystąpienia szkody całkowitej lub kradzieży pojazdu, otrzymasz środki, które pozwolą Ci nabyć nowy samochód o tej samej wartości, co utracony czy też bezproblemowo spłacić zaciągnięty leasing / kredyt. Ubezpieczenie GAP pokrywa stratę finansową wywołaną kradzieżą pojazdu, poprzez dopłatę do odszkodowania otrzymanego z polisy AC / OC sprawcy, różnicę pomiędzy wartością początkową pojazdu a wysokością otrzymanego odszkodowania z polisy AC lub OC sprawcy.

Czy DEFEND Gap jest dla każdego?

Ubezpieczenie GAP może zostać zawarte przez osobę fizyczną, prawną ale także przez właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych. Nie ma znaczenia, czy pojazd był zakupiony za gotówkę, w leasingu, czy w kredycie. Jeżeli chcesz utrzymać wartość z faktury – kup GAP w dniu zakupu pojazdu, nie później jednak niż w przeciągu 120 dni.

Sprawdź ile Twój samochód jest warty, kup GAP i przestań tracić na malejącej wartości pojazdu!
Kliknij w baner i oblicz składkę, także płatną w ratach.

KUPUJĄC Z NAMI NALICZY SIĘ AUTOMATYCZNIE RABAT 10%!

gap 2

Szybki kontakt
  • linkedin
  • facebook
Zamknij menu
Umów konsultację
telefon 513 009 506 telefon 575 590 323