Opinie

Jak najbardziej polecam współpracę, szybkie decyzje, duże możliwości, super kontakt i świetne podejście do klienta. Skorzystałem do tej pory raz i jestem zadowolony, na pewno będziemy dalej współpracować.

Damian Lipski

Jestem zadowolony ze współpracy z doradcą i firmą. W przyszłości będę chciał również skorzystać z jej usług.

Karol Lewkowicz
PHU FENIXS

Niniejszym mam przyjemność zarekomendować Finansowanie Firmowe, a w szczególności Pana Pawła. Na złożoną przeze mnie prośbę o przygotowanie oferty leasingu uzyskałem wyczerpującą informację drogą elektorniczną, która dotarła do mnie bardzo szybko, co w dzisiejszych czasach jest rzadkością. Jednocześnie byłem w stałym kontakcie telefonicznym z Panem Pawłem, który reagował na wszystkie moje pytania i ostatecznie przygotował ofertę zgodną z moimi oczekiwaniami. W oparciu o powyższe pragnę polecić Finansowanie Firmowe, prowadzone przez Pana Pawła wszystkim tym, którzy poszukują solidnego partnera do współpracy.

Grzegorz Kołodziej

Pan Paweł procedował pozyskanie finansowania w drodze leasingu operacyjnego na dwa środki transportowe. Przedmiotem finansowania były:

– Ciągnik siodłowy MAN TGX 18.480

– Naczepa wywrotka FEBER INTER CARS 42KD

Pan Paweł okazał się osobą niezwykle komunikatywną, bardzo dobrze znającą produkty finansowe. Zaangażowanie, merytoryczna opieka oraz doradztwo w zakresie kompleksowej obsługi aż do faktycznego uruchomienia finansowania godna podziwu. Pan Paweł, wielokrotnie odbierał telefon i poświęcał czas, również poza godzinami pracy. Wykazał niezwykłe zaangażowanie w kompleksową realizację procesu pozyskania finansowania, podpisania umów leasingowych, ubezpieczenia przedmiotów umowy i ich rejestracji. Pan Paweł poświęcał swój czas również w soboty. Jest osobą kulturalną, sympatyczną i niezwykle opanowaną, z bardzo dobrymi umiejętnościami negocjacyjnymi.

Dariusz Kołodziejski - właściciel PHU KODAR

Panie Dariuszu, serdecznie dziękuję za wytrwałość i pracę w uzyskaniu dla mojej firmy możliwości uzyskania umowy leasingu i zakupu pierwszego pojazdu. Szczególnie należy wziąć pod uwagę nie do końca standardową sytuację w mojej firmie. Mamy nadzieję przedłużyć naszą współpracę z Państwem dla obopólnych korzyści i rozwoju.

Andrii S. Nord Pelli sp. z o.o.
Szybki kontakt
  • linkedin
  • facebook
Zamknij menu
Umów konsultację
telefon 513 009 506 telefon 575 590 323